01.06.2015

pewag představuje kolopásy bluetrack

Novinka pro lesnické stroje

 

pewag představuje kolopásy bluetrack


„Lehce se nasazují, jsou odolné, neničí les ani nenarušují půdu. Takové vlastnosti mají nové kolopásy pro lesnické stroje pewag bluetrack. Svou kvalitou perfektně zapadají mezi všechny ostatní produkty skupiny pewag. Navíc doplňují sortiment trakčních řetězů a produktů pro lesnický průmysl.“ říká o novém produktu Hans Nicklasson, obchodní zástupce pewag Sweden.

Představení nových pásů rakouské společnosti pewag proběhne na lesnickém veletrhu:

  • SkogsElmia, který se koná od 4. do 6.6.2015 ve švédském městě Jonkoping  
  • SkogsNolia, který se koná od 11. do 13.6.2015 ve městě Umea.


Kolopásy pewag bluetrack jsou dostupné ve třech provedeních:

  • pewag bluetrack perfekt jsou navrženy tak, aby obstály v extrémně krutých podmínkách, jako je svažitý či skalnatý terén. Spojovací články jsou zkonstruovány pro optimální držení stopy, navíc jsou rozloženy tak, aby zabraňovaly nabalování sněhu nebo bahna mezi spojovací články nebo pneumatiky.
  • pewag bluetrack duro jsou universální kolopásy se širší styčnou plochou a zaoblenými okraji pro co nejmenší narušení půdy. Jsou perfektní pro standardní lesnické práce a poskytují optimální držení stopy na jakémkoli podkladu.
  • pewag bluetrack flow jsou speciálně navrženy na použití v mírném a měkkém terénu. Spojovací články mají ještě širší styčnou plochu, což znemožňuje zapadnutí a chrání pneumatiky před ostrými kameny a pařezy.

 

 


Více informací naleznete na oficiální webové stránce www.pewagbluetrack.com