28.04.2016

Představení nových řetězů pewag starmove

Minulý pátek byl představen náš dlouho očekávaný nový produkt v sortimentu sněhových řetězů, pewag starmove.

Představení nových řetězů pewag starmove


Minulý pátek byl představen náš dlouho očekávaný nový produkt v sortimentu sněhových řetězů, pewag starmove. Tento záběrový řetěz, speciálně vyvinutý pro ty nejtěžší podmínky při odklízení sněhu, byl prezentován vybranému publiku za skvělého počasí s překrásným vysokohorským pozadím.
Řetěz byl namontován v rakouských alpách v místě s názvem Fuscher Törl pod nejvyšší horou Rakouska Grossglocknerem. Zhruba 100 hostů mělo možnost na vlastní oči spatřit výjimečnou sílu řetězu pewag starmove, který byl navržen na odklízení sněhu s co nejmenšími prostoji mezi prací.  
 
Aby splňoval extrémní požadavky při profesionálních aplikacích, vyvinul pewag tento produkt od skici na papíru. Díky pozici článků řetězu vůči terénu (do X) je postaráno o větší oděru vzdornost, čímž se prodlužuje životnost těchto řetězů. Navíc je zdokonalený záběr řetězů díky faktu, že všechny řetězové články jsou v kontaktu s vozovkou a jsou vyrobeny z inovativního profilu pewag starwave®. A konečně, na rozdíl od tradičních záběrových řetězů, mají řetězy pewag starmove speciálně otočený řetěz pro zajištění klidné a pohodlné jízdy a je o dost lehčí než srovnatelné řetězy z průměru 7mm.
 
Po představení nového produktu prolomila ledy skupina Drummatical Theatre se svým imponujícím vystoupením. Následovalo namontování řetězu pewag starmove, tentokrát v závodě na čas. Výsledek byl jasný: V reálných podmínkách obstojí nový řetěz pewag starmove nejen co se týče mechanických vlastností, ale i extrémně rychlé montáže.
Před zahájením společenského večera byla ještě pořízena skupinová fotografie účastníků ze sedmi zemí světa přímo na úpatí nejvyšší hory Rakouska Grossglocknerem.